Købe LM2639MX/NOPB med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 24-SOIC |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Andre navne: | *LM2639MX *LM2639MX/NOPB LM2639MX LM2639MX-ND |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Producentens varenummer: | LM2639MX/NOPB |
| Udvidet beskrivelse: | Multiphase Controller PMIC 24-SOIC |
| Beskrivelse: | IC CTRLR MULTIPHASE PWM 24-SOIC |
| Nuværende - Forsyning: | 4.3mA |
| Applikationer: | Multiphase Controller |
| Email: | [email protected] |