Købe LM26420XMHX/NOPB med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output (Min / Fast): | 0.8V |
|---|---|
| Spænding - Udgang (Max): | 4.5V |
| Spænding - Indgang (Min): | 3V |
| Spænding - Indgang (Max): | 5.5V |
| Topologi: | Buck |
| Synkron-ensretter: | Yes |
| Leverandør Device Package: | 20-HTSSOP |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Output Type: | Adjustable |
| Output Configuration: | Positive |
| Andre navne: | 296-46301-2 LM26420XMHX LM26420XMHX-ND LM26420XMHX/NOPB-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal udgange: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | LM26420XMHX/NOPB |
| Fungere: | Step-Down |
| Frequency - Switching: | 2.2MHz |
| Udvidet beskrivelse: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 2 Output 2A 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Beskrivelse: | IC REG BUCK ADJ 2A DL 20TSSOP |
| Nuværende - Output: | 2A |
| Email: | [email protected] |