Købe LM2678T-12/NOPB med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output (Min / Fast): | 12V |
|---|---|
| Spænding - Udgang (Max): | - |
| Spænding - Indgang (Min): | 15V |
| Spænding - Indgang (Max): | 40V |
| Topologi: | Buck |
| Synkron-ensretter: | No |
| Leverandør Device Package: | TO-220-7 |
| Serie: | SIMPLE SWITCHER® |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | TO-220-7 (Formed Leads) |
| Output Type: | Fixed |
| Output Configuration: | Positive |
| Andre navne: | *LM2678T-12/NOPB LM2678T12NOPB |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal udgange: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | LM2678T-12/NOPB |
| Fungere: | Step-Down |
| Frequency - Switching: | 260kHz |
| Udvidet beskrivelse: | Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 5A TO-220-7 (Formed Leads) |
| Beskrivelse: | IC REG BUCK 12V 5A TO220-7 |
| Nuværende - Output: | 5A |