Købe LM34926MR/NOPB med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output (Min / Fast): | 1.225V |
|---|---|
| Spænding - Udgang (Max): | 100V |
| Spænding - Indgang (Min): | 7.5V |
| Spænding - Indgang (Max): | 100V |
| Topologi: | Buck |
| Synkron-ensretter: | Yes |
| Leverandør Device Package: | 8-SO PowerPad |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | Adjustable |
| Output Configuration: | Positive, Isolation Capable |
| Andre navne: | 296-39760-5 LM34926MR/NOPB-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal udgange: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | LM34926MR/NOPB |
| Fungere: | Step-Down |
| Frequency - Switching: | Adj to 1MHz |
| Udvidet beskrivelse: | Buck Switching Regulator IC Positive, Isolation Capable Adjustable 1.225V 2 Output 300mA 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Beskrivelse: | IC REG BUCK ISO ADJ DL 8SOPWRPAD |
| Nuværende - Output: | 300mA |
| Email: | [email protected] |