Købe LM3503SQX-35 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply (Min): | 2.5V |
|---|---|
| Spænding - Forsyning (Max): | 5.5V |
| Spænding - Output: | 35V |
| Type: | DC DC Regulator |
| Topologi: | Step-Up (Boost) |
| Leverandør Device Package: | 16-WQFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal udgange: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | LM3503SQX-35 |
| Intern switch (s): | Yes |
| Frekvens: | 1MHz |
| Udvidet beskrivelse: | LED Driver IC 2 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 750mA (Switch) 16-WQFN (4x4) |
| Dæmpning: | Analog, PWM |
| Beskrivelse: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 16WQFN |
| Nuværende - Output / Channel: | 750mA (Switch) |