Købe LM4140BCM-2.5/NOPB med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output (Min / Fast): | 2.5V |
|---|---|
| Spænding - Udgang (Max): | - |
| Spænding - Indgang: | 1.8 V ~ 5.5 V |
| Tolerance: | ±0.1% |
| Temperaturkoefficient: | 6ppm/°C |
| Leverandør Device Package: | 8-SOIC |
| Serie: | - |
| Reference Type: | Series |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | Fixed |
| Andre navne: | LM4140BCM25NOPB |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Støj - 10Hz til 10kHz: | - |
| Støj - 0,1 Hz til 10 Hz: | 2.2µVp-p |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | LM4140BCM-2.5/NOPB |
| Udvidet beskrivelse: | Series Voltage Reference IC ±0.1% 8mA 8-SOIC |
| Beskrivelse: | IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC |
| Nuværende - Forsyning: | 375µA |
| Nuværende - Output: | 8mA |