Købe LM48861TMX/NOPB med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 1.2 V ~ 2.8 V |
|---|---|
| Type: | Class AB |
| Leverandør Device Package: | 12-DSBGA |
| Serie: | Boomer®, PowerWise® |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 12-WFBGA, DSBGA |
| Output Type: | Headphones, 2-Channel (Stereo) |
| Andre navne: | LM48861TMX LM48861TMX-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Output Power x Kanaler @ Load: | 24mW x 2 @ 16 Ohm |
| Producentens varenummer: | LM48861TMX/NOPB |
| Funktioner: | Depop, Shutdown |
| Udvidet beskrivelse: | Amplifier IC Headphones, 2-Channel (Stereo) Class AB 12-DSBGA |
| Beskrivelse: | IC AMP AUDIO .024W STER 12DSBGA |
| Email: | [email protected] |