Købe LM98513BCMTX/NOPB med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply, Digital: | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Spænding - Supply, Analog: | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Leverandør Device Package: | 56-TSSOP |
| Serie: | - |
| Power (Watts): | 415mW |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Andre navne: | LM98513BCMTX LM98513BCMTX-ND |
| Antal kanaler: | 2 |
| Antal bitter: | 10 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | LM98513BCMTX/NOPB |
| Udvidet beskrivelse: | 2 Channel AFE 10 Bit 415mW 56-TSSOP |
| Beskrivelse: | IC DIGITAL COPIER 10BIT 56TSSOP |
| Email: | [email protected] |