Købe LME49726MYX/NOPB med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±): | 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V |
|---|---|
| Spænding - Indgangsforskydning: | 500µV |
| Leverandør Device Package: | 8-MSOP-PowerPad |
| Slew Rate: | 3.7 V/µs |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Output Type: | - |
| Andre navne: | 296-43888-2 LME49726MYX LME49726MYX-ND LME49726MYX/NOPB-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kredsløb: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | LME49726MYX/NOPB |
| Få båndbreddeprodukt: | 6.25MHz |
| Udvidet beskrivelse: | Audio Amplifier 2 Circuit 8-MSOP-PowerPad |
| Beskrivelse: | IC OPAMP AUDIO 6.25MHZ 8MINISOIC |
| Nuværende - Forsyning: | 700µA |
| Nuværende - Output / Channel: | 350mA |
| Nuværende - Input Bias: | 0.2pA |
| Forstærker Type: | Audio |
| -3db båndbredde: | - |
| Email: | [email protected] |