Købe LMH7220MGX/NOPB med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 12 V, ±1.35 V ~ 6 V |
|---|---|
| Spænding - Indgangsforskydning (Max): | 9.5mV @ 5V |
| Type: | General Purpose |
| Leverandør Device Package: | SC-70-6 |
| Serie: | - |
| Forplantningsforsinkelse (Max): | 7ns |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Output Type: | Complementary, Differential, LVDS |
| Andre navne: | LMH7220MGX LMH7220MGX-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal elementer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Producentens varenummer: | LMH7220MGX/NOPB |
| Hysterese: | - |
| Udvidet beskrivelse: | Comparator General Purpose Complementary, Differential, LVDS SC-70-6 |
| Beskrivelse: | IC COMPARATOR HS LVDS OUT SC70-6 |
| Nuværende - Quiescent (Max): | 6.8mA |
| Nuværende - Output (Typ): | - |
| Nuværende - Input Bias (Max): | 0.5µA @ 5V |
| CMRR, PSRR (Typ): | 70dB CMRR, 74dB PSRR |
| Email: | [email protected] |