Købe LMK01000ISQ/NOPB med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution), Divider |
| Leverandør Device Package: | 48-WQFN (7x7) |
| Serie: | - |
| Forhold - Indgang: Output: | 2:8 |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Produktion: | LVDS, LVPECL |
| Andre navne: | LMK01000ISQ LMK01000ISQ-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 25 Weeks |
| Producentens varenummer: | LMK01000ISQ/NOPB |
| Input: | Clock |
| Frekvens - Maks: | 1.6GHz |
| Udvidet beskrivelse: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Divider IC 1.6GHz 48-WFQFN Exposed Pad |
| Differential - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beskrivelse: | IC CLK BUFFER 2:8 1.6GHZ 48WQFN |
| Email: | [email protected] |