Købe LMP8481AHQDGKRQ1 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±): | 4.5 V ~ 76 V |
|---|---|
| Spænding - Indgangsforskydning: | 80µV |
| Slew Rate: | 1 V/µs |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100 |
| Output Type: | - |
| Andre navne: | 296-46591-6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | LMP8481AHQDGKRQ1 |
| Få båndbreddeprodukt: | 270kHz |
| Udvidet beskrivelse: | Current Sense Amplifier 1 Circuit |
| Beskrivelse: | IC OPAMP CURR SENS 270KHZ 8VSSOP |
| Nuværende - Forsyning: | 88µA |
| Nuværende - Output / Channel: | - |
| Nuværende - Input Bias: | 6.3µA |
| Forstærker Type: | Current Sense |
| -3db båndbredde: | 270kHz |
| Email: | [email protected] |