Købe LNBH29EPTR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 8 V ~ 17.5 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 16-QFN (3x3) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfælde: | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Andre navne: | 497-13344-6 |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | LNBH29EPTR |
| Udvidet beskrivelse: | Low-Noise Block (LNB) Down-Converter PMIC 16-QFN (3x3) |
| Beskrivelse: | IC LNB CTRL STEP-UP I2C |
| Nuværende - Forsyning: | 10mA |
| Applikationer: | Low-Noise Block (LNB) Down-Converter |
| Email: | [email protected] |