Købe LNC2W472MSEH med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 450V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 3.000" Dia (76.20mm) |
| Serie: | LNC |
| Ripple Current: | 19.2A @ 120Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Andre navne: | 493-8801 LNC2W472MSEH-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 21 Weeks |
| Producentens varenummer: | LNC2W472MSEH |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 85°C |
| Blyafstand: | 1.252" (31.80mm) |
| Impedans: | - |
| Højde - Siddende (Max): | 4.646" (118.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 4700µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW |
| kapacitans: | 4700µF |