Købe LP3929TMEX-AACQ/NOPB med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - VCCB: | 2.76 V ~ 2.93 V |
|---|---|
| Spænding - VCCA: | 1.71 V ~ 1.92 V |
| Oversætter Type: | Voltage Level |
| Leverandør Device Package: | 24-uSMD |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 24-WFBGA |
| Output Type: | Tri-State, Non-Inverted |
| Output Signal: | - |
| Andre navne: | LP3929TMEX-AACQ LP3929TMEX-AACQ-ND |
| Driftstemperatur: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | LP3929TMEX-AACQ/NOPB |
| Indgangssignal: | - |
| Funktioner: | Thermal-Shutdown Protection |
| Udvidet beskrivelse: | Voltage Level Translator Bidirectional 1 Circuit 4 Channel 24-uSMD |
| Beskrivelse: | IC REG ULDO LEVEL SHIFT 24USMD |
| Datahastighed: | - |
| Kanaler pr. Kredsløb: | 4 |
| Kanaltype: | Bidirectional |
| Email: | [email protected] |