Købe LP3986TL-285285/NOPB med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output: | 2.85V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 2.7 V ~ 6 V |
| Spænding - Dropout (Typisk): | 0.06V @ 150mA |
| Leverandør Device Package: | 8-DSBGA |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 8-WFBGA, DSBGA |
| Andre navne: | LP3986TL-285285 LP3986TL-285285/NOPBTR LP3986TL-285285TR LP3986TL-285285TR-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal regulatorer: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | LP3986TL-285285/NOPB |
| Udvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.85V 150mA 8-DSBGA |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 2.85V 0.15A 8DSBGA |
| Nuværende - Output: | 150mA |
| Nuværende - Grænse (Min): | 300mA |