Købe LQR2W562MSEG med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 450V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 2.500" Dia (63.50mm) |
| Serie: | LQR |
| Ripple Current: | 19.4A @ 120Hz |
| Andre navne: | 493-9351 LQR2W562MSEG-ND |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 85°C |
| Producentens varenummer: | LQR2W562MSEG |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 85°C |
| Blyafstand: | 1.126" (28.60mm) |
| Impedans: | - |
| Højde - Siddende (Max): | 7.598" (193.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 5600µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW |
| kapacitans: | 5600µF |