Købe LR4-260F med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Maks: | 15V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Tid til tur: | 5s |
| Tykkelse (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Størrelse / Dimension: | 0.866" L x 0.205" W (22.00mm x 5.20mm) |
| Serie: | PolySwitch®, LR4 |
| Modstand - Post Trip (R1) (Max): | 63 mOhm |
| Modstand - Initial (Ri) (Min): | 20 mOhm |
| Modstand - 25 ° C (Typ): | - |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Strap |
| Andre navne: | D03110-000 RF1543-000 RF1543-000-ND RF1543000 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | User Defined |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | LR4-260F |
| Blyafstand: | - |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Udvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 15V Ih User Defined Strap |
| Beskrivelse: | POLYSWITCH PTC RESET 2.6A STRAP |
| Nuværende - tur (it): | 5.8A |
| Nuværende - Maks: | 100A |
| Nuværende - Hold (Ih) (Max): | 2.6A |
| Godkendelser: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |