Købe LT1076CT7-5#PBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output (Min / Fast): | 5V |
|---|---|
| Spænding - Udgang (Max): | - |
| Spænding - Indgang (Min): | 8V |
| Spænding - Indgang (Max): | 45V |
| Topologi: | Buck, Boost, Flyback |
| Synkron-ensretter: | No |
| Leverandør Device Package: | TO-220-7 |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | TO-220-7 (Formed Leads) |
| Output Type: | Fixed |
| Output Configuration: | Positive or Negative |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Antal udgange: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 4 Weeks |
| Producentens varenummer: | LT1076CT7-5#PBF |
| Fungere: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Frequency - Switching: | 100kHz |
| Udvidet beskrivelse: | Buck, Boost, Flyback Switching Regulator IC Positive or Negative Fixed 5V 1 Output 2A (Switch) TO-220-7 (Formed Leads) |
| Beskrivelse: | IC REG MULT CONFIG INV 5V TO220 |
| Nuværende - Output: | 2A (Switch) |
| Email: | [email protected] |