Købe LT1085CM#TRPBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output: | 1.25 V ~ 28.5 V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 2.55 V ~ 30 V |
| Spænding - Dropout (Typisk): | 1.3V @ 3A |
| Leverandør Device Package: | D2PAK-3 |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Adjustable |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 125°C |
| Antal regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 4 Weeks |
| Producentens varenummer: | LT1085CM#TRPBF |
| Udvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 1.25 V ~ 28.5 V 3A D2PAK-3 |
| Beskrivelse: | IC REG LDO ADJ 3A D2PAK |
| Nuværende - Output: | 3A |
| Nuværende - Grænse (Min): | 3.2A |
| Email: | [email protected] |