Købe LT1158CSW#PBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 5 V ~ 30 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 16-SOIC |
| Serie: | - |
| Stigning / Falltid (Typ): | 130ns, 120ns |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Andre navne: | LT1158CSWPBF |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal drivere: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 4 Weeks |
| Producentens varenummer: | LT1158CSW#PBF |
| Logisk spænding - VIL, VIH: | 0.8V, 2V |
| Input Type: | Inverting, Non-Inverting |
| Høj sidespænding - Max (Bootstrap): | 56V |
| Gate Type: | N-Channel MOSFET |
| Udvidet beskrivelse: | Half-Bridge Gate Driver IC Inverting, Non-Inverting 16-SOIC |
| Driven konfiguration: | Half-Bridge |
| Beskrivelse: | IC MOSFET DRVR 1/2BRDG NCH16SOIC |
| Nuværende - Peak Output (Source, Sink): | 500mA, 500mA |
| Kanaltype: | Synchronous |
| Email: | [email protected] |