Købe LT1374HVCR#PBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output (Min / Fast): | 2.42V |
|---|---|
| Spænding - Udgang (Max): | 27.52V |
| Spænding - Indgang (Min): | 5V |
| Spænding - Indgang (Max): | 32V |
| Topologi: | Buck, SEPIC |
| Synkron-ensretter: | No |
| Leverandør Device Package: | D2PAK-7 |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA |
| Output Type: | Adjustable |
| Output Configuration: | Positive |
| Andre navne: | LT1374HVCRPBF |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal udgange: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 4 Weeks |
| Producentens varenummer: | LT1374HVCR#PBF |
| Fungere: | Step-Down |
| Frequency - Switching: | 500kHz |
| Udvidet beskrivelse: | Buck, SEPIC Switching Regulator IC Positive Adjustable 2.42V 1 Output 4.5A (Switch) TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA |
| Beskrivelse: | IC REG BUCK SEPIC ADJ 4.5A D2PAK |
| Nuværende - Output: | 4.5A (Switch) |
| Email: | [email protected] |