Købe LT1738EG#TRPBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply (Vcc / Vdd): | 2.55 V ~ 20 V |
|---|---|
| Spænding - Opdeling: | - |
| Topologi: | Boost, Cuk, Flyback |
| Leverandør Device Package: | 20-SSOP |
| Serie: | - |
| Power (Watts): | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Output Isolation: | Isolated |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 4 Weeks |
| Producentens varenummer: | LT1738EG#TRPBF |
| Intern switch (s): | No |
| Frequency - Switching: | 20kHz ~ 250kHz |
| Fejlbeskyttelse: | - |
| Udvidet beskrivelse: | Converter Offline Boost, Cuk, Flyback Topology 20kHz ~ 250kHz 20-SSOP |
| Duty Cycle: | 93.5% |
| Beskrivelse: | IC REG CTRLR PWM CM 20-SSOP |
| Kontrolfunktioner: | EN, Frequency Control, Soft Start, Sync |
| Email: | [email protected] |