Købe LT1935ES5#TRPBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output (Min / Fast): | 1.265V |
|---|---|
| Spænding - Udgang (Max): | 38V |
| Spænding - Indgang (Min): | 2.3V |
| Spænding - Indgang (Max): | 16V |
| Topologi: | Boost, Flyback, SEPIC |
| Synkron-ensretter: | No |
| Leverandør Device Package: | TSOT-23-5 |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Output Type: | Adjustable |
| Output Configuration: | Positive |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Antal udgange: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 4 Weeks |
| Producentens varenummer: | LT1935ES5#TRPBF |
| Fungere: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frequency - Switching: | 1.2MHz |
| Udvidet beskrivelse: | Boost, Flyback, SEPIC Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.265V 1 Output 2A (Switch) SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Beskrivelse: | IC REG MULT CONFIG ADJ 2A TSOT23 |
| Nuværende - Output: | 2A (Switch) |
| Email: | [email protected] |