Købe LT3082ITS8#TRMPBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output: | 0 V ~ 38.5 V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 1.2 V ~ 40 V |
| Spænding - Dropout (Typisk): | 1.3V @ 200mA |
| Leverandør Device Package: | TSOT-23-8 |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Adjustable |
| Emballage: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfælde: | SOT-23-8 Thin, TSOT-23-8 |
| Andre navne: | LT3082ITS8#TRMPBFDKR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 4 Weeks |
| Producentens varenummer: | LT3082ITS8#TRMPBF |
| Udvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 0 V ~ 38.5 V 200mA TSOT-23-8 |
| Beskrivelse: | IC REG LDO ADJ 0.2A TSOT23-8 |
| Nuværende - Output: | 200mA |
| Nuværende - Grænse (Min): | 200mA |
| Email: | [email protected] |