Købe LT3092IDD#PBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Indgang: | 1.2 V ~ 40 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 8-DFN (3x3) |
| Serie: | - |
| Sensing Method: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Andre navne: | LT3092IDDPBF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | LT3092IDD#PBF |
| Fungere: | Current Source |
| Udvidet beskrivelse: | Current Source Regulator 200mA 8-DFN (3x3) |
| Beskrivelse: | IC PROG CURRENT SOURCE 8DFN |
| Nuværende - Output: | 200mA |
| Nøjagtighed: | ±1% |
| Email: | [email protected] |