Købe LT3579EFE-1#PBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output (Min / Fast): | 1.215V |
|---|---|
| Spænding - Udgang (Max): | 42V (Switch) |
| Spænding - Indgang (Min): | 2.5V |
| Spænding - Indgang (Max): | 16V |
| Topologi: | Boost, Charge Pump, Cuk, Flyback, SEPIC |
| Synkron-ensretter: | No |
| Leverandør Device Package: | 20-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Output Type: | Adjustable |
| Output Configuration: | Positive or Negative |
| Andre navne: | LT3579EFE1PBF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal udgange: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 4 Weeks |
| Producentens varenummer: | LT3579EFE-1#PBF |
| Fungere: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frequency - Switching: | 200kHz ~ 2.5MHz |
| Udvidet beskrivelse: | Boost, Charge Pump, Cuk, Flyback, SEPIC Switching Regulator IC Positive or Negative Adjustable 1.215V 1 Output 6A (Switch) 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Beskrivelse: | IC REG MULT CONFIG INV 20TSSOP |
| Nuværende - Output: | 6A (Switch) |
| Email: | [email protected] |