Købe LT3580IMS8E#PBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output (Min / Fast): | 5V |
|---|---|
| Spænding - Udgang (Max): | 42V (Switch) |
| Spænding - Indgang (Min): | 2.5V |
| Spænding - Indgang (Max): | 32V |
| Topologi: | Boost, Cuk, SEPIC |
| Synkron-ensretter: | No |
| Leverandør Device Package: | 8-MSOP-EP |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Output Type: | Adjustable |
| Output Configuration: | Positive or Negative |
| Andre navne: | LT3580IMS8EPBF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal udgange: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | LT3580IMS8E#PBF |
| Fungere: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frequency - Switching: | 200kHz ~ 2MHz |
| Udvidet beskrivelse: | Boost, Cuk, SEPIC Switching Regulator IC Positive or Negative Adjustable 5V 1 Output 2A (Switch) 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Beskrivelse: | IC REG MULT CONFIG INV ADJ 8MSOP |
| Nuværende - Output: | 2A (Switch) |
| Email: | [email protected] |