Købe LT3640IUFD#TRPBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output (Min / Fast): | 0.6V, 1.265V |
|---|---|
| Spænding - Udgang (Max): | 33.97V |
| Spænding - Indgang (Min): | 2.5V |
| Spænding - Indgang (Max): | 35V |
| Topologi: | Buck |
| Synkron-ensretter: | No |
| Leverandør Device Package: | 28-QFN (4x5) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | Adjustable |
| Output Configuration: | Positive |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal udgange: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | LT3640IUFD#TRPBF |
| Fungere: | Step-Down |
| Frequency - Switching: | 500kHz ~ 2MHz |
| Udvidet beskrivelse: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.6V, 1.265V 2 Output 1.1A, 1.3A 28-WFQFN Exposed Pad |
| Beskrivelse: | IC REG BUCK ADJ 1.1A/1.3A 28QFN |
| Nuværende - Output: | 1.1A, 1.3A |
| Email: | [email protected] |