Købe LT3909EMSE#PBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply (Min): | 2.9V |
|---|---|
| Spænding - Forsyning (Max): | 40V |
| Spænding - Output: | 40V |
| Type: | DC DC Regulator |
| Topologi: | Step-Up (Boost) |
| Leverandør Device Package: | 12-MSOP-EP |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal udgange: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | LT3909EMSE#PBF |
| Intern switch (s): | Yes |
| Frekvens: | 2MHz |
| Udvidet beskrivelse: | LED Driver IC 2 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 50mA 12-MSOP-EP |
| Dæmpning: | Analog, PWM |
| Beskrivelse: | IC LED DRIVER |
| Nuværende - Output / Channel: | 50mA |
| Applikationer: | Automotive |
| Email: | [email protected] |