Købe LT601002C med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding: | 600V |
|---|---|
| Afslutningsstil: | Box Lug |
| Serie: | LT |
| Andre navne: | LT60100-2C |
| Orientering: | - |
| Antal kredsløb: | 2 |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | LT601002C |
| Sikringstype: | Block |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Sikringsstørrelse: | 0.811" Dia x 2.953" L (20.60mm x 75.00mm) |
| Til brug med / relaterede produkter: | Class T |
| Udvidet beskrivelse: | Fuse Block 100A 600V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount |
| Beskrivelse: | FUSE BLOK CART 600V 100A CHASSIS |
| Nuværende vurdering: | 100A |
| Kontaktmateriale: | - |
| Kontakt Afslut: | - |
| Email: | [email protected] |