Købe LT6105CDCB#TRMPBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±): | 2.85 V ~ 36 V, ±1.425 V ~ 18 V |
|---|---|
| Spænding - Indgangsforskydning: | 100µV |
| Leverandør Device Package: | 6-DFN (2x3) |
| Slew Rate: | 2 V/µs |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 6-WFDFN Exposed Pad |
| Output Type: | - |
| Andre navne: | LT6105CDCB#TRMPBF-ND LT6105CDCB#TRMPBFTR |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 4 Weeks |
| Producentens varenummer: | LT6105CDCB#TRMPBF |
| Udvidet beskrivelse: | Current Sense Amplifier 1 Circuit 6-DFN (2x3) |
| Beskrivelse: | IC OPAMP CURR SENSE 100KHZ 6DFN |
| Nuværende - Forsyning: | 240µA |
| Nuværende - Output / Channel: | 1mA |
| Forstærker Type: | Current Sense |
| -3db båndbredde: | 100kHz |
| Email: | [email protected] |