Købe LT8310EFE#TRPBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 6 V ~ 100 V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | - |
| Leverandør Device Package: | 20-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) 16 Leads, Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | LT8310EFE#TRPBF |
| Udvidet beskrivelse: | Power Supply Controller Forward Converter Controller 20-TSSOP-EP |
| Beskrivelse: | IC MOSFET DRIVER SYNC 20-TSSOP |
| Nuværende - Forsyning: | 3.8mA |
| Applikationer: | Forward Converter Controller |
| Email: | [email protected] |