Købe LTC1064CN#PBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | ±2.37 V ~ 8 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 24-PDIP |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 24-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Andre navne: | LTC1064CNPBF |
| Antal filtre: | 4 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 7 Weeks |
| Producentens varenummer: | LTC1064CN#PBF |
| Frekvens - Cutoff eller Center: | 140kHz |
| Filter Type: | Universal Switched Capacitor |
| Filterordre: | 8th |
| Beskrivelse: | IC FILTER BUILDNG BLK QUAD 24DIP |
| Email: | [email protected] |