Købe LTC1387CSW#PBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 5V |
|---|---|
| Type: | Transceiver |
| Leverandør Device Package: | 20-SOIC |
| Serie: | - |
| Modtager Hysterese: | 40mV |
| protokol: | Multiprotocol |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Andre navne: | LTC1387CSWPBF |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antal drivere / modtagere: | 2/2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 4 Weeks |
| Producentens varenummer: | LTC1387CSW#PBF |
| Udvidet beskrivelse: | 2/2 Transceiver Half Multiprotocol 20-SOIC |
| Duplex: | Half |
| Beskrivelse: | IC TXRX RS232/485/422 MULTIPRTCL |
| Datahastighed: | 150KBd |
| Email: | [email protected] |