Købe LTC1407IMSE-1#PBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply, Digital: | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Spænding - Supply, Analog: | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Leverandør Device Package: | 10-MSOP-EP |
| Serie: | - |
| Prøveudtagningshastighed (pr. Sekund): | 3M |
| Reference Type: | External, Internal |
| Forholdet - S / H: ADC: | 2:1 |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Andre navne: | LTC1407IMSE1PBF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal indgange: | 2 |
| Antal bitter: | 12 |
| Antal A / D-omformere: | 1 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | LTC1407IMSE-1#PBF |
| Input Type: | Differential, Single Ended |
| Funktioner: | Simultaneous Sampling |
| Udvidet beskrivelse: | 12 Bit Analog to Digital Converter 2 Input 1 Pipelined 10-MSOP-EP |
| Beskrivelse: | IC ADC 12BIT 3MSPS 10-MSOP |
| Data Interface: | SPI |
| Konfiguration: | S/H-MUX-ADC |
| Arkitektur: | Pipelined |
| Email: | [email protected] |