Købe LTC1981ES5#TRPBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 1.8 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | TSOT-23-5 |
| Serie: | - |
| Stigning / Falltid (Typ): | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal drivere: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 4 Weeks |
| Producentens varenummer: | LTC1981ES5#TRPBF |
| Logisk spænding - VIL, VIH: | 0.6V, 1.4V |
| Input Type: | Inverting |
| Gate Type: | N-Channel MOSFET |
| Udvidet beskrivelse: | High-Side Gate Driver IC Inverting TSOT-23-5 |
| Driven konfiguration: | High-Side |
| Beskrivelse: | IC HI-SIDE SW CTRL SNGL TSOT23-5 |
| Nuværende - Peak Output (Source, Sink): | - |
| Kanaltype: | Single |
| Email: | [email protected] |