Købe LTC2875HDD#TRPBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Transceiver |
| Leverandør Device Package: | 8-DFN (3x3) |
| Serie: | - |
| protokol: | CAN |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal drivere / modtagere: | 2/2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | LTC2875HDD#TRPBF |
| Udvidet beskrivelse: | 2/2 Transceiver CAN 8-DFN (3x3) |
| Duplex: | - |
| Beskrivelse: | IC TXRX CAN 4MBPS 60V FP 8DFN |
| Datahastighed: | 4Mbps |
| Email: | [email protected] |