Købe LTC2978IUP#TRPBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 3.3V, 4.5 V ~ 15 V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | - |
| Leverandør Device Package: | 64-QFN (9x9) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 64-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | LTC2978IUP#TRPBF |
| Udvidet beskrivelse: | Power Supply Controller Power Supply Controller/Monitor 64-QFN (9x9) |
| Beskrivelse: | IC PWR SUPP CTRLR MONITOR 64QFN |
| Nuværende - Forsyning: | 10mA |
| Applikationer: | Power Supply Controller/Monitor |
| Email: | [email protected] |