Købe LTC2986ILX#PBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 2.85 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Topologi: | ADC (Sigma Delta), Multiplexer, Register Bank |
| Leverandør Device Package: | 48-LQFP (7x7) |
| Serie: | - |
| Sensortype: | External |
| Sensing Temperatur: | -265°C ~ 1800°C |
| Emballage: | Tray |
| Pakke / tilfælde: | 48-LQFP |
| Output Type: | SPI |
| Output Fan: | No |
| Output Alarm: | No |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 4 Weeks |
| Producentens varenummer: | LTC2986ILX#PBF |
| Fungere: | Temp Monitoring System (Sensor) |
| Udvidet beskrivelse: | Temp Monitoring System (Sensor) -265°C ~ 1800°C External Sensor SPI Output 48-LQFP (7x7) |
| Beskrivelse: | IC SENSOR TEMP MEASUREMNT 48LQFP |
| Nøjagtighed: | - |
| Email: | [email protected] |