Købe LTC3118EUFD#PBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output (Min / Fast): | 2V |
|---|---|
| Spænding - Udgang (Max): | 18V |
| Spænding - Indgang (Min): | 2.2V |
| Spænding - Indgang (Max): | 18V |
| Topologi: | Buck-Boost |
| Synkron-ensretter: | Yes |
| Leverandør Device Package: | 24-QFN (5x4) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | Adjustable |
| Output Configuration: | Positive |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal udgange: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 4 Weeks |
| Producentens varenummer: | LTC3118EUFD#PBF |
| Fungere: | Step-Up/Step-Down |
| Frequency - Switching: | 1.2MHz |
| Udvidet beskrivelse: | Buck-Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 2V 1 Output 2A 24-WFQFN Exposed Pad |
| Beskrivelse: | IC REG BCK/BST ADJ 2A SYNC 24QFN |
| Nuværende - Output: | 2A |
| Email: | [email protected] |