Købe LTC3261EMSE#PBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output (Min / Fast): | -Vin, Vin/2 |
|---|---|
| Spænding - Udgang (Max): | - |
| Spænding - Indgang (Min): | 4.5V |
| Spænding - Indgang (Max): | 32V |
| Topologi: | Charge Pump |
| Synkron-ensretter: | No |
| Leverandør Device Package: | 12-MSOP-EP |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Output Type: | Fixed |
| Output Configuration: | Positive or Negative |
| Andre navne: | LTC3261EMSEPBF |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Antal udgange: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | LTC3261EMSE#PBF |
| Fungere: | Ratiometric |
| Frequency - Switching: | 500kHz |
| Udvidet beskrivelse: | Charge Pump Switching Regulator IC Positive or Negative Fixed -Vin, Vin/2 1 Output 100mA 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Beskrivelse: | IC REG SWITCHD CAP INV 12MSOP |
| Nuværende - Output: | 100mA |
| Email: | [email protected] |