Købe LTC3265HFE#TRPBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output (Min / Fast): | -Vin, 2Vin |
|---|---|
| Spænding - Udgang (Max): | - |
| Spænding - Indgang (Min): | 4.5V |
| Spænding - Indgang (Max): | 32V |
| Topologi: | Charge Pump |
| Synkron-ensretter: | No |
| Leverandør Device Package: | 20-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Output Type: | Fixed |
| Output Configuration: | Positive and Negative (Dual Rail) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Antal udgange: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | LTC3265HFE#TRPBF |
| Fungere: | Ratiometric |
| Frequency - Switching: | 50kHz ~ 500kHz |
| Udvidet beskrivelse: | Charge Pump Switching Regulator IC Positive and Negative (Dual Rail) Fixed -Vin, 2Vin 2 Output 100mA 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Beskrivelse: | IC REG SWTCHD CAP INV 20TSSOP |
| Nuværende - Output: | 100mA |
| Email: | [email protected] |