Købe LTC3490EDD#PBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply (Min): | 1V |
|---|---|
| Spænding - Forsyning (Max): | 3.2V |
| Spænding - Output: | 2.8 V ~ 4 V |
| Type: | DC DC Regulator |
| Topologi: | Step-Up (Boost) |
| Leverandør Device Package: | 8-DFN (3x3) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Andre navne: | LTC3490EDDPBF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal udgange: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | LTC3490EDD#PBF |
| Intern switch (s): | Yes |
| Frekvens: | 1.3MHz |
| Udvidet beskrivelse: | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) Analog Dimming 350mA 8-DFN (3x3) |
| Dæmpning: | Analog |
| Beskrivelse: | IC LED DRVR RGLTR DIM 350MA 8DFN |
| Nuværende - Output / Channel: | 350mA |
| Applikationer: | - |
| Email: | [email protected] |