Købe LTC3816IUHF#PBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output: | 0.013 V ~ 1.5 V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 4.5 V ~ 36 V |
| Leverandør Device Package: | 38-QFN (5x7) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 38-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal udgange: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | LTC3816IUHF#PBF |
| Udvidet beskrivelse: | - Controller, Intel IMVP-6, IMVP-6.5™ Voltage Regulator IC 1 Output 38-QFN (5x7) |
| Beskrivelse: | IC CONTROLLER S-PHASE 32QFN |
| Applikationer: | Controller, Intel IMVP-6, IMVP-6.5™ |
| Email: | [email protected] |