Købe LTC3838IFE#PBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply (Vcc / Vdd): | 4.5 V ~ 38 V |
|---|---|
| Topologi: | Buck |
| Synkron-ensretter: | Yes |
| Leverandør Device Package: | 38-TSSOP-EP |
| Serie: | PolyPhase® |
| Serielle grænseflader: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Outputfaser: | 2 |
| Output Configuration: | Positive |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal udgange: | 2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 5 Weeks |
| Producentens varenummer: | LTC3838IFE#PBF |
| Fungere: | Step-Down |
| Frequency - Switching: | 200kHz ~ 2MHz |
| Udvidet beskrivelse: | Buck Regulator Positive Output Step-Down DC-DC Controller IC 38-TSSOP-EP |
| Duty Cycle (Max): | - |
| Beskrivelse: | IC REG CTRLR BUCK 38TSSOP |
| Kontrolfunktioner: | Enable, Frequency Control, Phase Control, Power Good, Soft Start, Tracking |
| Ursynkronisering: | No |
| Email: | [email protected] |