Købe LTC4211IMS#TRPBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 2.5 V ~ 16.5 V |
|---|---|
| Type: | Hot Swap Controller |
| Leverandør Device Package: | 10-MSOP |
| Serie: | - |
| Programmerbare funktioner: | Auto Retry, Circuit Breaker, Current Limit, Fault Timeout, Latched Fault, OVP, UVLO |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kanaler: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | LTC4211IMS#TRPBF |
| Intern switch (s): | No |
| Funktioner: | - |
| Feature Pins: | /FAULT, FB, FILTER, ON, /RESET, TIMER |
| Udvidet beskrivelse: | Hot Swap Controller 1 Channel General Purpose 10-MSOP |
| Beskrivelse: | IC CONTROLLER HOT SWAP 10-MSOP |
| Nuværende - Forsyning: | 1mA |
| Nuværende - Output (Max): | - |
| Applikationer: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |