Købe LTC4217HFE#PBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 2.9 V ~ 26.5 V |
|---|---|
| Type: | Hot Swap Controller, Monitor |
| Leverandør Device Package: | 20-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| Programmerbare funktioner: | Auto Retry, Current Limit, Fault Timeout, Latched Fault, OVP, UVLO |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal kanaler: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | LTC4217HFE#PBF |
| Intern switch (s): | Yes |
| Funktioner: | Thermal Limit |
| Feature Pins: | FB, /FLT, IMON, ISET, OV, PG, TIMER, UV |
| Udvidet beskrivelse: | Hot Swap Controller, Monitor 1 Channel General Purpose 20-TSSOP-EP |
| Beskrivelse: | IC CTRLR HOT SWAP 2A 20TSSOP |
| Nuværende - Forsyning: | 1.6mA |
| Nuværende - Output (Max): | 2A |
| Applikationer: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |