Købe LTC4225IGN-1#TRPBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 2.9 V ~ 18 V |
|---|---|
| Type: | Hot Swap Controller, OR Controller |
| Leverandør Device Package: | 24-SSOP |
| Serie: | - |
| Programmerbare funktioner: | Current Limit, Fault Timeout, Slew Rate |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kanaler: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 4 Weeks |
| Producentens varenummer: | LTC4225IGN-1#TRPBF |
| Intern switch (s): | No |
| Funktioner: | Latched Fault, UVLO |
| Feature Pins: | CPO1, CPO2, /EN1, /EN2, /FAULT1, /FAULT2, IN1, IN2, INTVCC, ON1, ON2, /PWRGD1, /PWRGD2, TMR1, TMR2 |
| Udvidet beskrivelse: | Hot Swap Controller, OR Controller 2 Channel General Purpose 24-SSOP |
| Beskrivelse: | IC CTLR HOT SWAP DUAL 24-SSOP |
| Nuværende - Forsyning: | 2.8mA |
| Nuværende - Output (Max): | - |
| Applikationer: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |