Købe LTC4425IMSE#PBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 12-MSOP-EP |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 13 Weeks |
| Producentens varenummer: | LTC4425IMSE#PBF |
| Udvidet beskrivelse: | Supercapacitor Charger PMIC 12-MSOP-EP |
| Beskrivelse: | IC SUPERCAP CHARGER 12-MSOP |
| Nuværende - Forsyning: | 20µA |
| Applikationer: | Supercapacitor Charger |
| Email: | [email protected] |